• O firmě
 • Úklidové služby
 • Certifikáty
 • Fotogalerie
 • Video
 • Aktuality
 • Kontakty
 • Prostorová automatizovaná dezinfekce

  COVID-19  DEZINFEKČNÍ SYSTÉM CleanService Group Ltd. (Switzerland)

  Dezinfekční přístroj CLEAN Cube pro je definován jako dezinfekční rozprašovač pro uzavřené místnosti. Cílem je rozprašovat určený dezinfekční prostředek na velmi malé částice a tak rovnoměrně dezinfikovat všechny nekryté plochy v místnosti.

  Toto zařízení je určeno pro použití v lékařských, nemocničních, obytných, komerčních a průmyslových prostorech.

  Hmota ultrajemných kapiček pokrývá všechny dostupné plochy uvnitř místnosti díky konstantnímu proudění vzduchu. Nic není opomenuto, dokonce ani tam, kde je přístup nejsložitější, včetně mezer, prasklin, rohů. Částice mlhy jsou extrémně malé, podstatně zvyšují povrchový kontakt a napadají bakteriální membrány exponenciálně. Tento 3D dezinfekční proces obvykle trvá jen několik minut (doba procesu se odvíjí od velikosti místnosti v m3 a požadované síly koncentrace dezinfekčního roztoku).

  Po minimální čekací době, aby se všechny částice ze vzduchu mohly usadit a působit na mikroorganismy uvnitř místnosti, je možné opět bezpečně vstoupit, není třeba oplachování ani následné čistění. CSG 3D dezinfekce je úspěšná v boji proti  rezistentním mikroorganismům, dosahuje spolehlivé, bezchybné a časově a nákladově úsporné dekontaminace vzduchu a povrchu.

  Proč prostorová automatizovaná dezinfekce?

  • Jednoduchost – do místnosti umístíme přístroj s příslušnou dezinfekcí či insekcidem. Přístroj po zapojení do elektrické sítě a nastavení odpovídajících hodnot objemu a zátěže prostoru následně do celé místnosti rozstřikem aplikuje zvolený prostředek a tím ošetří celý prostor v místnosti ať již jako dezinfekce, dezinfekční prevence, nebo za účelem vyhubení roztočů, svrabu, hmyzu a dalších nežádoucích mikrobů.
  • Rychlost – kapacita přístroje je určena pro místnosti do velikosti až 1000/m3 ( 20x20x2,6). Doba aplikace pro takto velkou místnost je cca 1 hod., a po dalších dvou hodinách působení prostředku je už možné místnost řádně užívat.
  • Šetrnost k okolí – přípravek je zcela bez zápachu, bez dalších chemických reakcí ve styku s jakýmkoliv zařízením včetně elektronických a to proto, že se z aplikovaného prostředku stává suchý plyn.
  • Vlastnosti – baktericidní, virucidní, fungicidní a sporicidní podle současných norem.
  • Vhodný pro – veškerá zdravotnická a sociální zařízení, restaurace, ubytovny, úřady rekreační zařízení a všude tam kde je velký pohyb osob. Tam kde byl objekt zamořen nežádoucím hmyzem, roztoči, bakteriemi, viry i novým koronavirem,  či jinými nežádoucími organismy.

  Dezinfekční roztok CleanLine 15 obsahuje 7,5 g/100 g peroxid vodíku a 0,015 g/100 g stříbro. 

   

  Cena aplikace: 

  Při standartní (preventivní dezinfekci )   m3/ 16,00 Kč

  Při rizikové dezinfekci ( výskyt infekce – zvýšená koncentrace dezinfekčního roztoku a prodloužená doba procesu )                         m3/19,50 Kč        

   

  Příklad: – při preventivní dezinfekci doba  srážení a čekací doba:

  Doba srážení / do min:                                              Min. čekací doba/ do min:     

  10                                                                                     110

  20                                                                                    120

  30                                                                                    130

  40                                                                                    140

  50                                                                                    150

  59                                                                                    160

  Při rizikové dezinfekci se zvyšuje koncentrace dezinfekčního roztoku a doba procesu se prodlužuje cca o 1/3, minimální čekací doba se nemění.

  V případě zájmu o provedení dezinfekce Vám vypracujeme cenovou nabídku na základě vámi sdělených údajů a požadavků předem.

  Máte zájem o desinfekci Vašich prostor? Napište nám.